Projekty

Za dobu svého působení tady stojím za několika projekty, z nichž ty největší bych touto formou ráda shrnula a dala vám možnost si je všechny prohlédnout i zpětně. Seznam budu postupně aktualizovat, takže zde vždy najdete jak informace o tom, co proběhlo, tak ty projekty, do nichž se můžete zapojit i v současné době.

ODPOLEDNE MEZI STRANAMI

Ve spolupráci s TEEN sekcí Knihovny Jiřího Mahena v Brně jsem v roce 2020 zorganizovala knižní akci s názvem Odpoledne mezi stranami. Kromě her a soutěží jste se také mohli zúčastnit dvou besed, první překladatelské s Petrou Kubaškovou a druhé autorské se Zuzanou Ryšavou (záznamy najdete v mém IGTV). V současné době plánuji druhý ročník této knižní akce, na který se můžete těšit opět v létě!

KNIHOMOLSKÁ POŠTA

Vždycky jsem měla moc ráda klasické dopisování, ale v dnešní době jsem bohužel nenacházela moc lidí, kteří by na tom byli podobně. Proto jsem se na konci roku 2019 rozhodla uspořádat první knihomolskou poštu, která se vždy po několika měsících opakuje na mém instagramu. Zájemci se přihlásí pod konkrétním příspěvkem na sociální síti a vždy člověku, který komentuje pod nimi, pošlou dopis na zadané téma. Spousta účastníků si díky tomu najde i trvalejšího dopisovacího kamaráda, což mi vždycky udělá ohromnou radost!

MĚSÍC BOOKSTAGRAMU

V březnu 2020 jsem se rozhodla zorganizovat projekt s názvem Měsíc bookstagramu, abych přiblížila zákulisí naší knižní komunity i ostatním čtenářům či autorům. Celý měsíc jsme já i ostatní účastníci zveřejňovali příspěvky na instagramu, články na blozích nebo třeba videa na YouTube, v nichž jsme postupně rozebírali čtyři zadaná témata.

VÁNOCE MEZI STRANAMI

Vždycky jsem milovala Vánoce, a tak jsem se v roce 2020 rozhodla na svém instagramu zorganizovat také vánoční projekt. Od listopadu až do Štědrého dne jsem téměř každodenně zveřejňovala různé vánoční aktivity, doporučení na knihy, založila jsem vánoční filmový klub, v němž jsme každou sobotu sledovali jeden z podle mě nejlepších vánočních filmů, a nechyběla ani soutěž, jejíž výherce si mohl vybrat jednu ze tří knižních překvapení jen podle několika málo indicií.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial