Spolupráce

Zde se můžete podívat na všechny knihkupectví či nakladatelství, s nimiž mám stálou spolupráci, a přečíst si pár slov o tom, jak probíhá. Žádná spolupráce neovlivňuje můj názor, spolupracuji jen s projekty, kterým věřím a které bych vám s klidným srdcem doporučila i bez ní.

Pokud byste mě i vy chtěli kontaktovat s nabídkou spolupráce, ať už jednorázovou, nebo dlouhodobou, neváhejte mne oslovit přes e-mail sara.topinkova@mezistranami.cz.

REKNIHY

Pokud chcete šetřit životní prostředí a zároveň cítíte potřebu mít doma pořádnou zásobu knih, Reknihy jsou tím nejlepším kompromisem. Naleznete tam knížky i učebnice z druhé ruky, ovšem, co mohu soudit podle knih, které mi od nich přišly, vždy vypadají jako nové. Navíc se díky tomuto projektu můžete i vy zbavit nechtěných knížek, na které se u vás zbytečně snáší prach a mohly by udělat radost někomu jinému.

S Reknihami spolupracuji od července 2019, občas mi pošlou knihu ke zrecenzování a jindy se podílím na jejich projektech. Zde se můžete například podívat na můj #vyberREknih.

Vše funguje na přátelské úrovni, za projektem stojí několik mladých lidí s vizí a elánem, který jde znát za každým jejich instagramovým příspěvkem nebo skvělou akcí. Určitě vám doporučuji se na Reknihy podívat.

FANTOM PRINT

České nakladatelství plné fanatstiky, sci-fi a hororu, to je Fantom Print. Naleznete zde jak překladová, tak původně česká díla od talentovaných autorů, a díky pestrosti nabídky si vybere snad úplně každý, kdo občas rád unikne do jiných světů.

Moje spolupráce s Fantom Printem započala v listopadu 2019 a já si ji nemůžu vynachválit. Fantom Print nehledí na deadliny a ke všem svým blogerům si zachovává osobní a přátelský přístup, který mi moc vyhovuje.

HUMBOOK

Humbook je projekt, který pod záštitou Albatros media organizuje knižní festival pro čtenáře young adult literatury. První ročník se uskutečnil v roce 2017 a od té doby se rozrůstá, po celý rok organizuje menší akce a je aktivní na sociálních sítích, kde tvoří pořádně knihomolský obsah.

Kromě občasných recenzních výtisků, které získávám skrz facebookovou skupinu Humbook blogeři, jsem se také stala jedním z členů posudkové skupiny, jež načítá nevydané rukopisy pro nakladatelství spadající pod Albatros media.

KNIŽNÍ KLUB

Knižní klub sdružuje více nakladatelských značek (např. Odeon, Yoli, Laser,…) a vydává tak velmi pestrou nabídku knih. Já sama s nimi začala spolupracovat v březnu 2021. Kromě knih k recenzi se díky spolupráci také dostanu k reading copies či různým blogerským balíčkům a pozvánkám na akce.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial